Let It QwiDog Biothane-talutin 150-300 cm (12 mm) yksivärinen, mittatilaus
QwiDog handmadeYksivärinen Biothane Beta talutin, joka on helppo pitää siistinä. Biothane ei kastu läpi, ei kerää itseensä hajuja ja siinä on miellyttävä, nahkaa muistuttava
Yksivärinen kätevä Biothane Beta vinyylitalutin koristeellisella letityksellä. Soveltuu niin arkeen kuin erilaisiin harrastuksiin.
Taluttimen materiaali on Biothane Beta nauhaa, joka on tuntumaltaan nahkaa muistuttavaa PVC-päällystettyä nylonnauhaa, ja se kestää hyvin kulutusta ja hankausta, ei kerää itseensä kosteutta, ei hajuja eikä hometta. Erittäin huoltovapaa! Helppoa huuhtaista tai pyyhkäistä puhtaaksi.
Taluttimen leveys on 12 mm ja pituus on valittavissa. Koristeellinen letitys sekä laadukkaat teräksiset ruuviniittikiinnitykset, jotka on varmistettu ruuvilukitteella. Käsilenkissä halutessasi lisäksi metallirengas taluttimen yhdistämistä varten. Liipasinlukko S (55 mm, murtolujuus n. 200 kg).
Jos valitsemaasi väriä ei ole varastossa, tulee toimitusaikaan noin 1 viikko lisää.
TUOTERYHMÄT
Kahden koiran ulkoiluttajan valinta helpompaan ja solmuttomampaan ulkoiluun! Kiinteä tuplatalutin, hihnoja ei voi käyttää erikseen. (ks. Monitoimi-tuplatalutin)
Kolmevärinen Qorento on ohut, noin 4 cm leveä punospanta. Paksuus on alle 1 cm ja panta myötäilee hyvin koiran kaulaa.
Kolmevärinen Qoda on noin 3 cm leveä todella näyttävä, vahva ja paksu punospanta.
Kevyt ja kestävä paracordtalutin mittatilaustyönä